Dovolená s dětmi na Lipně


Nabídka Lipenska je cílevědomě zaměřována na rodiny s dětmi, a proto v Čechách nenajdete tak kvalitně a bohatě vybavenou turistickou destinaci pro báječně prožité prázdniny a dovolenou s dětmi než zde u lipenského jezera nebo ve Skiareálu Lipno.


Lipno - ráj pro rodiny s dětmi

Kromě překrásných přírodních podmínek, kdy zde v jednom místě využíváte možností jezera i hor a nedotčenou zalesněnou přírodu pravého břehu jezera, zde v posledních letech přibylo velké množství doplňkových nadstandardních služeb pro každé počasí, které lipenský region od ostatních hodně odlišují.

Rodinná atmosféra

Každý návštěvník však nejvíce ocení jedinečnou, vůči dětem velice vstřícnou a pohodovou atmosféru, která na Lipensku panuje. Rodiny s dětmi jsou na Lipensku vítány! Je nutno to vyzkoušet na vlastní kůži.


Podívejte se na interaktivní mapu areálu DOKY Holiday Lipno s možností přímé rezervace termínu vašeho pobytu ve vybraném apartmánu.


Rodinná dovolená na Lipně

Luxusní rodinné apartmány v ubytovacím resortu DOKY Holiday Lipno představují ideální ubytování na dovolené či prázdninách pro rodiny s dětmi na Šumavě u lipenského jezera nebo ve Skiareálu Lipno. DOKY Holiday Lipno je specializován na plnohodnotný a nerušený pobyt rodin s dětmi. Lipno i Šumavu zde doslova nasajete všemi póry svého těla, dovolená v DOKY Holiday Lipno přinese pro celou rodinu nezapomenutelné zážitky a vzpomínky plné radosti a rodinné pohody. Léčivý vzduch, který k ubytování na Šumavě patří, vás donutí zapomenout na všednodenní spěch a shon a probudí ve vás chuť na něco netradičního, dobrodružného, „lipenského".