Apartmány Lipno nad Vltavou


Apartmány Lipno - DOKY Holiday se rozkládají v národním parku Šumava v blízkosti Lipenského jezera v klidném prostředí obce Lipno nad Vltavou v Jižních Čechách.


Spolu s návaznými službami v obci Lipno nad Vltavou poskytují areály apartmánů DOKY Holiday rozmanité možnosti rekreace, odpočinku, sportu a zábavy pro Vaši bezchybnou letní či zimní dovolenou v Jižních Čechách.

Užijte si to, co máte rádi, ať už je to jachting, rafting, kanoistika, pěší turistika, cykloturistika, agroturistika, skalní lezení, celoroční koupání a plavání, letní i zimní bobová dráha, lyžování, golfové hřiště, tenis, rybaření, houbaření či další kulturní a společenské akce.

Apartmány Lipno - DOKY Holiday

díky skvělé poloze v rámci obce Lipna nad Vltavou jsou velice vhodné pro pobyty rodin s dětmi.  Dovolená s dětmi nebo aktivní dovolená sportovně založených hostů je právě zde skvěle zabezpečena. Apartmány Lipno v Jižních Čechách jsou též ideální pro firemní akce nebo podnikové pobyty, spojené například se vzděláváním a stmelováním pracovních kolektivů - teambuilding.

Wellnes Lipno

V relaxačním objektu Apartmánů Lipno můžete užívat saunu, ochlazovací bazén, odpočinkovou místnost. Sprchy, toalety a šatny jsou samozřejmostí.

Kvalitní ubytování v luxusních apartmánech přímo v Lipně nad Vltavou, sportovní vyžití a komplexní relaxaci nabídneme všem návštěvníkům apartmánů DOKY Holiday.


Apartmány Lipno - ubytování v DOKY Holiday

Seznam apartmánů

V areálech DOKY Holiday disponujeme apartmány k pronájmu s jednou či dvěma ložnicemi a obývacím pokojem pro 4 osoby (Blok C) , 6 osob (Bloky A a D) ...

... více na: Seznam apartmánů

Ceník ubytování apartmány Lipno

Minimální pobyt jsou 3 noci. Pro bližší informace o dostupnosti a cenách pobytů VOLEJTE 602 102 101.

... více na: Ceník