Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

DOKY Holiday resort - luxusní ubytování Lipno

Ubytování na Lipně v Jižních Čechách v luxusních Apartmánech Lipno - DOKY Holiday - poskytuje dokonalé zázemí pro Vaši relaxační nebo aktivní dovolenou na Lipně v Jižních Čechách.

Pokud máte v plánu spíše relaxovat a odpočinout si od pracovního shonu, ubytování na Lipně v Jižních Čechách v opticky uzavřeném areálu DOKY Holiday resort Vám poskytne maximální soukromí, abyste mohli nerušeně odpočívat třeba i s využitím relaxačního centra, které je k dispozici v rámci areálu.

 Lyžování Lipno - ubytování v blízkosti Skiareálu Lipno

 V případě, že chcete strávit aktivní dovolenou na Lipně, Skiareál Lipno je pro lyžování s dětmi na Lipně tou správnou volbou. Skiareál Lipno se specializuje na rodiny s dětmi a lyžařskou výuku začátečníků a mírně pokročilých přímo v Lipně nad Vltavou. Díky nejmodernějšímu zasněžovacímu systému zde garantují sníh již od minimálních teplot pod nulou. Přepravu zajišťují 3 čtyřsedačkové lanovky. Skiareál nabízí  9 bezpečných sjezdovek, snowpark se zábavnou skicrossovou dráhou a srdcem Skiareálu Lipno je Foxpark, který je nejmodernějším výukovým hřištěm se třemi pojízdnými koberci, pohádkovými slalomy a zábavným výukovým programem s maskotem lišákem Foxem.