Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Apartmány Lipno nad Vltavou

Apartmány Lipno - DOKY Holiday se rozkládají v národním parku Šumava v blízkosti Lipenského jezera v klidném prostředí obce Lipno nad Vltavou v Jižních Čechách.

Spolu s návaznými službami v obci Lipno nad Vltavou poskytuje areál apartmánů DOKY Holiday rozmanité možnosti rekreace, odpočinku, sportu a zábavy pro Vaši bezchybnou letní či zimní dovolenou v Jižních Čechách.

Užijte si to, co máte rádi, ať už je to jachting, rafting, kanoistika, pěší turistika, cykloturistika, agroturistika, skalní lezení, celoroční koupání a plavání, letní i zimní bobová dráha, lyžování, golfové hřiště, tenis, rybaření, houbaření či další kulturní a společenské akce.

Apartmány Lipno - DOKY Holiday

díky skvělé poloze v rámci obce Lipna nad Vltavou a výborné dispozici privátního dvora a vyhřívaného bazénu, jsou velice vhodné pro pobyty rodin s dětmi.  Dovolená s dětmi nebo aktivní dovolená sportovně založených hostů je právě zde skvěle zabezpečena. Apartmány Lipno v Jižních Čechách jsou též ideální pro firemní akce nebo podnikové pobyty, spojené například se vzděláváním a stmelováním pracovních kolektivů - teambuilding.

Ubytování s bazénem

Apartmány v Lipně nad Vltavou DOKY Holiday jsou tvořeny vzdušným obdélníkem s privátním vnitřním prostorem. Nalezneme zde venkovní vyhřívaný bazén a brouzdaliště pro děti, relaxační centrum, recepci, parkoviště, okrasnou zeleň a parkové plochy. Ubytovací bloky jsou rozděleny na luxusní apartmány s dispozicí 2+kk apartmány s jednou ložnicí (67 m2), 3+kk apartmány se dvěma ložnicemi (77 m2). Nádherným výhledem na Lipenské jezero se můžete kochat z prostorných teras.

V relaxačním objektu Apartmánů Lipno můžete užívat saunu, ochlazovací bazén, odpočinkovou místnost. Sprchy, toalety a šatny jsou samozřejmostí.

Kvalitní ubytování s bazénem v Jižních Čechách v luxusních apartmánech přímo v Lipně nad Vltavou, sportovní vyžití a komplexní relaxaci nabídneme všem návštěvníkům apartmánů DOKY Holiday.