Všeobecné a rezervační podmínkyRezervační podmínky

 

Minimální doba pobytu jsou 3 noci.  

Check in 15:00 – 18:00 ( 3 p.m. – 6 p.m )

Check out 8:30 - 10:00 ( 8:30 a.m. - 10:00 a.m. )

Úhrada rezervace: Povinností je uhradit 50% z ceny za ubytování do pěti dnů po obdržení potvrzení  Vaší rezervace. Pokud tato záloha nebude uhrazena na bankovní účet do pěti dnů po elektronickém potvrzení, bude rezervace automaticky stornována. Zbývající částka celkové ceny musí být uhrazena nejpozději 4 týdny před příjezdem.

Storno pobytu: Odstoupit od rezervace můžete kdykoliv. Odstoupení je nutné hlásit písemně. Rozhodujícím datem zrušení rezervace je datum doručení dopisu. V těchto případech vzniknou tyto náklady: při odstoupení do 55 dnů před nástupem na pobyt 25% z ceny pobytu, od 54.-35. dne před nástupem na pobyt 50% z ceny pobytu, od 34. dne před nástupem na pobyt 100% z ceny pobytu.

Ceny za ubytování

Cena za ubytování zahrnuje pronájem apartmánu (bytové jednotky) včetně DPH a poplatky za: elektřinu,  zapůjčené ložní prádlo, úklid a poplatky obci.

Konečný úklid

Všechny apartmány jsou po odjezdu hostů uklizeny a zároveň kontrolováno vybavení apartmánu.

Ložní prádlo

Je povinností hostů zapůjčit si ložní prádlo na recepci, není tudíž dovoleno užívat vlastní ložní prádlo.

Ochrana osobních údajů

Vaše osobní údaje má k dispozici DOKY Holiday s.r.o. pro písemné či telefonické zprávy, které se týkají jen areálu DOKY. Jestliže nesouhlasíte s uchováním Vašich osobních dat v naší databance, obrat'te se na recepci DOKY Holiday s.r.o. Lipno nad Vltavou 498, 382 78. Lipno nad Vltavou.

 

DOKY Holiday s.r.o.