Školení - firemní pobyty - teambuilding


Lipno je především v jarním a podzimním období velice často cílem firemních setkání, školení, seminářů, kongresů, výstav a prezentací.


Nabídka Lipenska pro firemní pobyty a akce

DOKY Holiday Lipno a další partnerské ubytovací zařízení disponují vhodnou a velice kvalitní ubytovací kapacitou pro realizaci firemních akcí a programů. Ve spolupráci s našimi partnery na Lipensku jsme schopni vyhovět i velice náročným požadavkům klientů na ubytování, stravování, seminární místnosti a hlavně bohatý doprovodný program. Máme pro Vás připravenou bohatou nabídku outdoorových programů se zaměřením jak na teambuilding, tak na zábavu, uvolnění a prolomení bariér. Umíme pro Vás zorganizovat i různé společenské a tématické akce na přání v atraktivním lipenském prostředí.  

Firemní outdoorové programy a akce na Lipně

  • Teambuilding
  • Zábava - Fun
  • Akce firmám "na klíč"
    Rádi zajistíme i tématické večírky a párty (karibská noc, party na parníku, ...), různé společenské akce (plesy, koncerty, ...) a tématické pobyty (historické, indiánské, pirátské,...). 

Ubytování pro firemní a skupinové akce

Luxusní rodinné apartmány v ubytovacím resortu DOKY Holiday Lipno představují ideální ubytování pro firemní akce, teambuilding, školení a semináře na Šumavě u lipenského jezera. DOKY Holiday Lipno se svými 120 lůžky se zaměřuje na plnohodnotný a nerušený pobyt firemních skupin. Lipno i Šumavu zde doslova nasajete všemi póry svého těla, pobyt v DOKY Holiday Lipno přinese pro celou firmu nezapomenutelné zážitky a vzpomínky plné radosti týmového ducha a firemní pohody. Léčivý vzduch, který k ubytování na Šumavě i k ubytování na Lipně patří, vás donutí zapomenout na všednodenní spěch a shon a probudí ve vás chuť na něco netradičního, dobrodružného, „lipenského".

Soukromí pro firemní skupiny

Apartmány resortu DOKY Holiday Lipno se nachází v klidné části Lipna nad Vltavou u lipenského jezera v dosahu Národního parku Šumava. Ubytování je zaměřeno svou nadstandardní nabídkou i na firemní klientelu. Opticky uzavřený ubytovací areál s vlastním venkovním bazénem a relaxačním prostorem se saunou poskytuje všem hostům klid a soukromí.

Nezapomenutelný firemní teambuilding na Šumavě, luxusní ubytování na Lipně, pestré a příjemné trávení volného času, společně sdílené zážitky se svými kolegy a živé vzpomínky =  DOKY Holiday Lipno .