Dovolená Lipno pro seniory


Po opadnutí sezónního prázdninového shonu se Lipensko se svou bohatou nabídkou stává rájem pro poklidný, ale přitom velice pestrý pobyt seniorů. Kromě překrásných přírodních podmínek, kdy zde v jednom místě využíváte možností jezera i hor a nedotčenou zalesněnou přírodu pravého břehu jezera, zde v posledních letech přibylo velké množství doplňkových nadstandardních služeb vhodných pro seniory, které lipenský region od ostatních hodně odlišují.


Lipno - plnohodnotné vyžití Vašeho pobytu po celý rok

Výhodou je i to, že zde nenajdete rozbouřené moře, ale poklidné jezero, žádné rozeklané hory, ale nádherné táhlé šumavské pohoří a také, že místní klima je mírné bez velkých výkyvů. Kromě vyhledávaného mimosezónního klidu přispívá k pestrému pobytu i výrazný mimosezónní pokles cen všech služeb.

Tajný tip: Přijeďte na svou dovolenou i s vnoučaty. Váš zážitek z dovolené na Lipensku bude ještě umocněn o jejich dětskou radost a plnou hlavu vzpomínek.

Volnočasové aktivity pro seniory na Lipně

Lipno a jeho bezprostřední okolí nabízí pro seniorské pobyty v každém ročním období širokou paletu služeb a aktivit. Můžete se věnovat celé řadě fyzicky nenáročných aktivit, koupat se v lipenském jezeře, jachtařit, projíždět se na elektročlunech či se věnovat dalším vodním sportům na jezeře i na řece. Jsou zde nepřeberné možnosti pro pěší a cykloturistiku a také inline bruslení, užijete si zde i lehčí formy adrenalinu v lanovém centru či na bobové dráze. Klidnější povahy se zase mohou věnovat rybaření a houbaření. Nemusíte si zoufat ani při špatném počasí, protože jsou zde kvalitní wellness a fitness zařízení, sportovní haly s tenisovými a squashovými kurty, bowling, dva aquaparky a další indoorová zařízení.

Příjemné ubytování pro seniory

Luxusní apartmány v ubytovacím zařízení DOKY Holiday Lipno představují ideální ubytování pro dovolenou seniorů na Šumavě u lipenského jezera. DOKY Holiday Lipno je pro seniory zárukou plnohodnotného a nerušeného relaxačního pobytu. Lipno i Šumavu zde doslova nasajete všemi póry svého těla, dovolená v DOKY Holiday Lipno přinese pro všechny nezapomenutelné zážitky a vzpomínky plné radosti a pohody. Léčivý vzduch, který k ubytování na Šumavě patří, ve Vás probudí chuť na něco netradičního, dobrodružného, „lipenského".

Klidná poloha

Apartmány resortu DOKY Holiday Lipno se nachází v klidné části Lipna nad Vltavou u lipenského jezera v dosahu Národního parku Šumava. Opticky uzavřený ubytovací areál s bazénem a relaxačním prostorem se saunou poskytuje všem návštěvníkům klid, soukromí a pocit bezpečí.

Poklidná dovolená pro seniory na Šumavě, luxusní ubytování na Lipně, pestré a příjemné trávení volného času, společně sdílené zážitky se svými blízkými a živé vzpomínky = DOKY Holiday Lipno.